24. listopadu 2014

Dotazník

thank you :)

Dnes jsem nechtěla žádný článek publikovat. Ovšem své rozhodnutí nedodržím, protože vám prostě musím napsat! Už dříve mě překvapilo, kolik lidí denně navštěvuje můj web, kolik komentářů mi píšete, i přes to jsem takový zájem nečekala. Chtěla bych vám STRAŠNĚ PODĚKOVAT za nádherné komentáře u včerejšího článku!

Už dříve mě zajímalo jaký pohled mají ostatní na určité věci. A proto jsem se rozhodla vytvořit dotazník s 24 otázkami (je jich opravdu hodně, omlouvám se) Doufám, že mě v tom nenecháte a vyplníte ho. DOTAZNÍK JE ANONYMNÍ. Opravdu nezjistím (a ani to zjištovat nebudu), kdo odpovídal, takže se nemusíte bát odpovídat opravdu popravdě! Předem děkuji za vyplnění!

DOTAZNÍKA přece jen zpátky ke včerejšímu článku. Je opravdu krásné číst, že mi tolik lidí věří a chtějí, abych se uzdravila! Je to něco neskutečného a hrozně vám za vaši podporu děkuji! Dnes jsem se zvážila a vážím 43,1 kg! Takže opět jsem přibrala 0,2 kg! Přiznám se. Byla jsem trochu v rozpacích a zase jsem si nevědomě ubírala porce. Můj hlas v hlavě mi zase šeptal - nemůžeš sníst celý flapjack, kdy má kolem 1400 kj! Ovšem vzpomněla jsem si na Vás a na vaše povzbuzující komentáře a bez výčitek ho celý snědla. To stejné u večeři. Možná to bude znít klišé, ale opravdu vám za vaši podporu děkuji! Hlas jsem zahnala někam daleko a doufám, že už ho nikdy nezaslechnu!


5 komentářů:

 1. Dotazník vyplněn!:) To je dobře, že jsi ten hlas v hlavě neposlechla, to je nejdůležitější a sama vím, jak je to těžké, jsi šikovná!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Dotazník jsem ráda vyplnila. :) A gratuluji k přibrání jen tak dál. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Dotazník jsem také vyplnila. Gratuluji, zakousni se a pokračuj. :)

  http://roxyshealthyland.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuju za komentář. :) vyplněno :)

  OdpovědětVymazat